
Vaporizer Steamer
Price: 200 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
1 Piece
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Vaporizer |
| Material | Plastic |
| Color | Blue |
| Capacity | 500ml |
| Power | 100-240V |
| Dimensions | 15x10cm |
| Usage | Steam inhalation for congestion relief, aromatherapy |
| Weight | 200g |
| Features | Vaporizes, Steam therapy, Easy use, Relief, Portable |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, MODERN MANUFACTURERS has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Personal Safety Equipment from MODERN MANUFACTURERS at Trade India quality-assured services.
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier
Employee Count
12
Establishment
2016
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
06EGTPS7732A1Z1
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06EGTPS7732A1Z1
Ambala, Haryana
Proprietor
Dr. Saravjeet Kaur
Address
Opp. Asa Singh Garden, Naraingarh Road, Village Barnala, P.O Dhankaur, Ambala, Haryana, 134007, India
steam vaporizer in Ambala
Report incorrect details























