
Vanity Cabinets - High Quality Raw Material, Durable Design For Modern Bathrooms
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Ceramic, Wood |
| Dimensions | Width: 24" |
| Height | 32" |
| Depth | 18" |
| Weight | 50 lbs |
| Finish | Glossy White |
| Warranty | 1 Year |
| Features | Durable, Stylish, Spacious, Economical, Modern, Easy Install |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Nice Marble & Tiles has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Bathroom & Toilet Accessories/Fittings in bulk from Nice Marble & Tiles at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Establishment
2008
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Rajan Baweja
Address
Shop No.-10, New Kanjhwala Road, Mangolpuri Kalan, Outer Ring Road, Delhi, Delhi, 110085, India
vanity cabinet in Delhi
Report incorrect details



































