
Vacuum Cleaner
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Red |
| Power | 1000W |
| Weight | 5kg |
| Capacity | 1.5L |
| Dimensions | 30x20x25 cm |
| Material | Plastic |
| Usage | Residential & light commercial cleaning |
| Features | Powerful suction, Wet/Dry use, Easy cleaning, Long lasting, Efficient motor |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, SAI AQUA SOLUTION has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Vacuum Cleaner in bulk from SAI AQUA SOLUTION at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2002
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AZIPG7384G2Z2
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AZIPG7384G2Z2
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Vinod Gupta
Address
R.Z.D. No. 2/34, Gali No. 5, Mahavir Enclave, New Delhi, Delhi, 110045, India
Report incorrect details
































