
Vacuum Cleaner - 30x20x15cm, Gray | 5m Cord Length, 1l Dust Capacity, 600w Power, Compact Design, Lightweight, Powerful Suction, 3kg Weight
Price: 10690.00 INR
(10690.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Vacuum Cleaner |
| Color | Gray |
| Power | 600W |
| Weight | 3kg |
| Dimensions | 30x20x15cm |
| Dust Capacity | 1L |
| Cord Length | 5m |
| Usage | Household cleaning and small office spaces |
| Features | Easy use, Powerful suction, Compact design, Lightweight, Maneuverable |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Product Unit | 6 Piece/Pieces |
| Price | 10690.00 INR (Approx.) |
| Stock Quantity | 35 |
| Price Type | fixed |
| Brand Name | Euroclean XFORCE |
| Mop | 1 |
| Returnable | No |
| Moq | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
8
Establishment
2014
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
09AFKPN6554M1ZO
Payment Mode
Cash on Delivery (COD), Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09AFKPN6554M1ZO
Ghaziabad, Uttar Pradesh
Proprietor
Mr Gyaninder Nagar
Address
Tila Shahbazpur, Loni Bhopura Road, Near Diamond Public School, Ghaziabad, Uttar Pradesh, 201102, India
floor vacuum cleaner in Ghaziabad
Report incorrect details





























