
Vacuum Cleaner - Plastic, 50x40x80 Cm, Blue | Comfortable Use, Compact Design, Easy Storage, Multiple Functions, Powerful Suction, 1200w
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
1
Brand Name :
Sonitech
In Stock
Product Specifications
| Color | Blue |
| Capacity | 20 liters |
| Power | 1200W |
| Weight | 15 kg |
| Dimensions | 50x40x80 cm |
| Material | Plastic |
| Usage | Wet and dry cleaning of various surfaces, industrial and commercial applications |
| Voltage | 220V |
| Features | Powerful suction, Easy storage, Compact design, Comfortable use, Multiple functions |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID), Cheque |
| Delivery Time | 2 Week |
| Packaging Details | Wooden Boxes and customization is also available for packaging. |
| Main Export Market(s) | Australia, Eastern Europe, South America, Western Europe, Africa, Central America, Middle East, Asia, North America |
| Main Domestic Market | Uttar Pradesh |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
5
Establishment
2014
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Lucknow, Uttar Pradesh
Proprietor
Mr. Neeraj Dwivedi
Address
Nigohan, Raibareily Road, Nigohan, Lucknow, Uttar Pradesh, 626302, India
wet vacuum cleaner in Lucknow
Report incorrect details

































