
Mahuz Vacuum Cleaner
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Wet/Dry Vacuum |
| Dominant Color | Yellow |
| Capacity | 20 liters |
| Power | 1200W |
| Material | Stainless steel |
| Weight | 15kg |
| Dimensions | 50x40x80cm |
| Usage | Industrial cleaning, workshops, garages |
| Features | Powerful suction, Durable design, Easy cleaning, Wet/dry use, Large capacity |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, MAHUZ has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Vacuum Cleaner in bulk from MAHUZ at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Madurai, Tamil Nadu
Marketing Manager
Mr. V. M. Muthu
Address
Rasiplaza 1st Floor, Vaigai Street, Velmurugan Nagar, Bye Pass Road, Madurai, Tamil Nadu, 625016, India
cordless vacuum cleaner in Madurai
Report incorrect details







































