
Ksp Vacuum Cleaner
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Wet/Dry Vacuum |
| Dominant Color | Green |
| Power | 1200W |
| Capacity | 20L |
| Weight | 15kg |
| Dimensions | 50x40x80cm |
| Material | ABS plastic |
| Usage | Residential & commercial cleaning, small to medium sized areas. |
| Features | Powerful suction, Easy operation, Durable design, Versatile use, Efficient cleaning |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, KSP enterprise has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Vacuum Cleaner in bulk from KSP enterprise at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Establishment
2017
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ahmedabad, Gujarat
Proprietor
Mr. Paumil Chauhan
Address
Rannapark, Ghatlodiya road, Ahmedabad, Gujarat, 380061, India
floor vacuum cleaner in Ahmedabad
Report incorrect details

































