
Metaplast Vacuum Cleaner
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Power | 1000W |
| Color | Red |
| Material | Plastic |
| Weight | 1.5kg |
| Dimensions | 20x15x10cm |
| Voltage | 230V |
| Usage | Desktop cleaning, car cleaning, small area cleaning |
| Features | Portable, Powerful, Easy use, Lightweight, Efficient cleaning |
Product Overview
Key Features
Skyline Vaccum Cleaner, Wattage 1000W
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Metaplast Adkrafts has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Vacuum Cleaner in bulk from Metaplast Adkrafts at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Establishment
1991
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
33AABFM2344Q1Z6
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 33AABFM2344Q1Z6
Chennai, Tamil Nadu
Director
Mr. Manjit Singh Sahney
Address
723, (New # 488), Poonamallee High Road, Chennai, Tamil Nadu, 600029, India
household vacuum cleaner in Chennai
Report incorrect details









































