
Savya Vacuum Cleaner
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Power | 120W |
| Weight | 1kg |
| Dimensions | 25x15x10cm |
| Material | Plastic |
| Suction Power | 80kPa |
| Cord Length | 5m |
| Usage | Desktop, car, and small areas cleaning |
| Features | Portable, Lightweight, Easy use, Powerful suction, Versatile cleaning |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, SAVYA ENTERPRISES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Vacuum Cleaner in bulk from SAVYA ENTERPRISES at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
20
Establishment
2009
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Indore, Madhya Pradesh
Accepts only Domestic inquiries
Marketing Head
Mr. Gagan Nagde
Address
Plot No.80, Sneh Regency Society, Flat no 101, Kanadiya Road, Swami Vivekanand Nagar, Above Syndicate Bank, Indore, Madhya Pradesh, 452016, India
industrial vacuum cleaners in Indore
Report incorrect details
































