
Vac In Line - High Volume Low Noise Portable Conveying System For 150 Kg/hr | Aluminum & Stainless Steel, Suitable For Industrial Usage, Warranty Included
Price: 8000.00 INR / Piece
(8000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
8000.00 INR / Piece
Weight :
0.00 Tonne
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Usage | Industrial |
| Condition | New |
| Material | MS |
| Warranty | Yes |
| Supply Ability | 1000 Per Month |
| Delivery Time | 5 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Price Type | fixed |
| Returnable | No |
| Pkg Box Length | 0.00 in |
| MRP | 8000.00 INR |
| Weight | 0.00 Tonne |
| Shipping Type | free |
| Currency | INR |
| Brand Name | GENERAL IMSUBS PVT. LTD. |
| Mop | 1 |
| Price | 8000.00 INR (Approx.) |
| Moq | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Stock Quantity | 5 |
| Packsize | 1 |
| Color | Black |
| Pkg Box Height | 0.00 in |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Pkg Box Breadth | 0.00 in |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
15
Establishment
1992
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AAACG7744G1ZP
Certification
ISO 9001 : 2000
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AAACG7744G1ZP
Ahmedabad, Gujarat
Director
Mr. Kalpak Shah
Members since
11 Years
Address
No. 3711/A, GIDC, Phase-IV, Vatva, Ahmedabad, Gujarat, 382445, India
in line valve in Ahmedabad
Report incorrect details







































