
Upvc Clamp - Color: White
Price: 295.00 INR
(250.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
295.00 INR / Pack
Weight :
10.00 Gram
1 Pack Contains :
100
Minimum Pack Size :
50
In Stock
Product Specifications
| Color | White |
| Weight | 10 Grams (g) |
| Metal Type | Steel |
| Usage | used to hold pipes |
| Material | Plastic, Metal |
| Structure | G Clamp |
| Size | 6 inch |
| Product Type | Double clamp |
| Payment Terms | Cash Advance (CA), Cheque, Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 1000 Per Week |
| Delivery Time | 1 Week |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Packaging Details | Carton Box |
| Main Domestic Market | All India |
| Pkg Box Breadth | 30.00 cm |
| Packsize | 100 |
| Currency | INR |
| Product Unit | 50 Pack/Packs |
| Price | 250.00 INR (Approx.) |
| Unit Type | Pack/Packs |
| Weight | 10.00 Gram |
| Mop | 50 |
| MRP | 295.00 INR |
| GSTIN | 18% |
| Brand Name | Mishapa India |
| Pkg Box Length | 30.00 cm |
| Stock Quantity | 2000 |
| Price Type | fixed |
| Shipping Type | actual |
| Returnable | No |
| Pkg Box Height | 30.00 cm |
| Color | White |
| Minimum Ordered Packs | 50 |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, MISHAPA INDIA has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Clips, Clamps in bulk from MISHAPA INDIA at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
5
Establishment
2019
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
24BQGPP3091M1ZG
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24BQGPP3091M1ZG
Ahmedabad, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Milankumar Patel
Address
D-402, Popular Paradise, Gota, Ahmedabad, Gujarat, 382481, India
upvc pipe clamp in Ahmedabad
Report incorrect details



























