






Ss Oil Maker Machine - Automatic Grade: Automatic
Price: 27730.00 INR / Unit
(23500.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
27730.00 INR / Unit
Weight :
15.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Automatic Grade | Automatic |
| Control System | Human Machine Interface |
| Weight (kg) | 13 Kilograms (kg) |
| Dimension (L*W*H) | 460x240x190 Millimeter (mm) |
| FOB Port | SURAT |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID), Paypal, Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 100 Per Day |
| Delivery Time | 7 Days |
| Sample Available | No |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India, South India, Central India, West India, North India, East India, Manipur, Andhra Pradesh, Bihar, Chandigarh, Daman and Diu, Goa, Delhi, Jammu and Kashmir, Madhya Pradesh, Maharashtra, Nagaland, Rajasthan, Sikkim, Tamil Nadu, Jharkhand, Odisha, Punjab, Assam, Dadra and Nagar Haveli, Andaman and Nicobar Islands, Arunachal Pradesh, Chhattisgarh, Haryana, Himachal Pradesh, Telangana, Tripura, Pondicherry, Uttar Pradesh, Gujarat, Karnataka, Kerala, Lakshadweep, Mizoram, Meghalaya, Uttarakhand, West Bengal |
| Pkg Box Length | 53.00 cm |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Currency | INR |
| Price Type | fixed |
| Price | 23500.00 INR (Approx.) |
| Color | Silver |
| Brand Name | ECO SMART MAC INDIA |
| Weight | 15.00 Kilogram |
| Mop | 1 |
| Unit Type | Unit/Units |
| Shipping Type | actual |
| Pkg Box Breadth | 35.00 cm |
| MRP | 27730.00 INR |
| GSTIN | 18% |
| Pkg Box Height | 28.00 cm |
| Packsize | 1 |
| Moq | 1 |
| Returnable | No |
| Stock Quantity | 1000 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Service Provider, Supplier, Wholesaler
Employee Count
10
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AAHFE5414F1ZT
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Wallet & UPI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AAHFE5414F1ZT
Surat, Gujarat
Marketing Manager
Mr. Jigar
Members since
5 Years
Address
Sy No. 26/45, A-11/1, Gr Room-2, Hirabaug, Varachha Road, Santlal Society, Surat, Gujarat, 395006, India
Report incorrect details

































