
White Solar Acdb Single Phase
Price: 2200.00 INR / Piece
(2200.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
30
In Stock
Product Specifications
| Color | White , Red |
| Product Type | Solar Acdb |
| Material | Other |
| Number of Cells | -- |
| Operating Temperature | -10C to 55C |
| Max Voltage | 240 V |
| Max System Voltage | 240 Volt (V) |
| Panel Efficiency | -- |
| Cable Length | 1 Meter (Standard) |
| Number Of Diodes | -- |
| Maximum Snow Load | -- |
| Size | Compact |
| Dimension (L*W*H) | 250 x 200 x 100 mm |
| Weight | 1.5 kg |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Cash in Advance (CID), Cheque |
| Supply Ability | 500 Per Month |
| Delivery Time | 2-3 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Moq | 30 |
| Brand Name | V R POWER SOLUTION |
| Color | White , Red |
| Stock Quantity | 150 |
| Returnable | No |
| Currency | INR |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Product Unit | 100 Piece/Pieces |
| Packsize | 1 |
| Mop | 30 |
| Price Type | fixed |
| Price | 2200.00 INR (Approx.) |
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Minimum Ordered Packs | 30 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
15
Establishment
2011
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
23ASAPC3990R1ZG
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Wallet & UPI, Cash
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 23ASAPC3990R1ZG
Indore, Madhya Pradesh
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Vijay Kumar
Members since
1 Years
Address
Plot No. 13, Sanjogpuri, LIG Link Road, Indore, Madhya Pradesh, 452001, India
solar acdb in Indore
Report incorrect details

































