
Sokia Auto Level B-40
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal/plastic |
| Dimensions | 15x10x20 cm |
| Weight | 2kg |
| Accuracy | 1mm |
| Magnification | 30x |
| Range | 100m |
| Power | Battery |
| Features | Precise leveling, Durable design, Easy operation, Accurate readings, Cost-effective, Efficient surveying, Reliable performance |
| Payment Terms | Telegraphic Transfer (T/T), Western Union, Paypal, Others |
| Delivery Time | 1 Week |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Usage: Survey Equipment
Model: B40
Angle measurement: Horizontal
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Vinayak Enterprise has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Vehicle Security System & Protection Devices in bulk from Vinayak Enterprise at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
GST NO
24AUNPP1811H1ZP
Related Products
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AUNPP1811H1ZP
Ahmedabad, Gujarat
Proprietor
Mr. Amit Patel
Address
Plot No.A-6, Shrinand Avenue, Nikol, Ahmedabad, Gujarat, 382350, India
Vehicle Security System & Protection Devices in Ahmedabad
Report incorrect details


















