
Smoke Sensor Electric Chimney
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Mv Sales & Services
In Stock
Product Specifications
| Material | Stainless steel |
| Dimensions | 60x50x15 cm |
| Power | 150W |
| Suction | 1000 m³/hr |
| Noise level | 50dB |
| Warranty | 1 Year |
| Light | LED |
| Features | Smoke removal, Odor reduction, Hygiene improvement, Easy maintenance, Efficient operation, Quiet operation, Stylish design |
| Payment Terms | Others, Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID), Cheque |
| Main Domestic Market | Delhi |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
4
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Proprietor
Ms. Heena Nagpal
Address
Plot no- 27/113/2, Ground Floor, Jwala Nagar, Near Amar Ashram Mandir, Shahdara, Delhi, Delhi, 110032, India
electric chimney in Delhi
Report incorrect details































