
Smiley Sponge Ball
Price: 15 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
100 Piece
In Stock
Product Specifications
| Hardness | Soft |
| Tolerance | 0.5 mm |
| Diameter | 5 cm |
| Material | PU Foam Sponge |
| Ball Type | Toy Ball |
| Style | Round, Smile Print |
| Size | Standard |
| Color | Yellow with printed smiley face |
| Thickness | Lightweight, Approximately 2 cm |
| Customized | Yes, customizable smileys or colors |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 500 Per Month |
| Delivery Time | 7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
14
Establishment
2021
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
09AUWPK0091K1Z0
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Cash
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09AUWPK0091K1Z0
Meerut, Uttar Pradesh
porprietor
Ms. Ananya Kashyap
Address
B No 30, Suraj Kund Road, Meerut, Uttar Pradesh, 250002, India
Report incorrect details

































