
Semi Automatic Roti Making Machine 5
Price: 110000.00 INR
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Food machine |
| Dominant Color | Silver |
| Power | 220V |
| Dimensions | 1500x600x800 mm |
| Material | Stainless steel |
| Capacity | 50-100/hr |
| Weight | 150 kg |
| Usage | Makes rotis semi-automatically for commercial use |
| Features | Semi-automatic, Roti making, Efficient, Durable, Easy use |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
7
Establishment
2008
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AWAPR7919K1Z4
Payment Mode
Cash Against Delivery (CAD), Cash Advance (CA)
Related Products
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AWAPR7919K1Z4
Ahmedabad, Gujarat
Proprietor
Mr Jay Rathod
Members since
3 Years
Address
A207, Synergy tower, NR Vodafone house, Corporate Road. Ahmedabad, Gujarat, 360004, India
Chapati Making Machines in Ahmedabad
Report incorrect details






















