


Semi Automatic Noodles Making Machine - Feature: Eco Friendly
Price: 100300.00 INR / Unit
(85000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
100300.00 INR / Unit
Weight :
302.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Features | Good Quality |
| Frequency | 50-60 Hertz (HZ) |
| Power Source | Electric |
| Product Type | Noodles Making Machine |
| General Use | Industrial |
| Material | Stainless Steel |
| Weight (kg) | 300 Kilograms (kg) |
| Computerized | No |
| Automatic | No |
| Power | 2 Watt (w) |
| Feature | ECO Friendly |
| Warranty | 1 year |
| Delivery Time | 10 Days |
| Shipping Type | actual |
| Brand Name | Dhansagar Machinery |
| Returnable | No |
| Packsize | 1 |
| Currency | INR |
| Unit Type | Unit/Units |
| Pkg Box Height | 80.00 cm |
| Weight | 302.00 Kilogram |
| Mop | 1 |
| Pkg Box Breadth | 50.00 cm |
| Stock Quantity | 10 |
| Pkg Box Length | 75.00 cm |
| GSTIN | 18% |
| MRP | 100300.00 INR |
| Price | 85000.00 INR (Approx.) |
| Price Type | fixed |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
25
Establishment
2015
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAJCD0484B1ZY
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAJCD0484B1ZY
New Delhi, Delhi
Manager
Mr Rahul
Address
C-193, Mayapuri Industrial Area, Phase II, New Delhi, Delhi, 110064, India
Report incorrect details


































