
Semi Automatic Dona Machine - Material: Stainless Steel
Price: 53100.00 INR / Unit
(45000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
53100.00 INR / Unit
Weight :
90.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Grade | Automatic |
| Material | Stainless Steel |
| Computerized | No |
| Control System | Frequency Speed Control |
| Warranty | 5 Years |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 50 Per Month |
| Delivery Time | 2 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Stock Quantity | 1 |
| Price Type | fixed |
| Shipping Type | actual |
| Packsize | 1 |
| MRP | 53100.00 INR |
| Pkg Box Height | 1.00 cm |
| Pkg Box Breadth | 1.00 cm |
| GSTIN | 18% |
| Weight | 90.00 Kilogram |
| Mop | 1 |
| Price | 45000.00 INR (Approx.) |
| Unit Type | Unit/Units |
| Returnable | No |
| Currency | INR |
| Brand Name | A.M NTERPRISES |
| Pkg Box Length | 1.00 cm |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
25
Establishment
2001
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
23DVKPS3266J2Z3
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Wallet & UPI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 23DVKPS3266J2Z3
Bhopal, Madhya Pradesh
Proprietor
Mr. Sanjay
Members since
3 Years
Address
Shop No.3, New Jail Road, Near Central Bank Of India, Krishak Nagar, Karond, Bhopal, Madhya Pradesh, 462038, India
dona machine in Bhopal
Report incorrect details





























