
Semi Automatic Coffee Machine
Price: 18001.00 INR / Piece
(18001.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Black & Silver |
| Type | Other, Semi Automatic Coffee Machine |
| Material | Other, Stainless Steel & ABS Plastic |
| Capacity | 1.7 Liters |
| Power | 1450 W |
| Voltage | 220-240 V |
| Coffee Filter | Other, Stainless Steel Permanent Filter |
| Max. Capacity | 2 Liters |
| Indication Light | Yes |
| Auto Boiling | Yes |
| Auto Switch Off | Yes |
| Display Type | Other, Analog |
| Dimension (L*W*H) | 340 x 230 x 370 mm |
| Weight (kg) | 8.2 |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 100 Per Month |
| Delivery Time | 5-7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Packsize | 1 |
| Mop | 1 |
| Price Type | fixed |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Stock Quantity | 5 |
| Color | Black & Silver |
| Moq | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Currency | INR |
| Returnable | No |
| Price | 18001.00 INR (Approx.) |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
20
Establishment
1964
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
18AAJFA7125P1ZZ
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Wallet & UPI, Cash
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 18AAJFA7125P1ZZ
Dibrugarh, Assam
partner
Mr. Pratik Jajodia
Members since
1 Years
Address
A1, Prakash Bazar, GNB Road, Dibrugarh, Assam, 786125, India
Report incorrect details

































