
Room Wallpaper - Pvc Material, Special Effect Style | Elegant Digital Printed Design, Eye-catchy Appearance, Long Lasting
Price: 354.00 INR / Square Foot
(300.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
400.00 INR / Square Meter
Weight :
304.00 Gram
1 Pack Contains :
15
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Technics | Digital Printed |
| Type | Special Effect Wallpapers |
| Material | PVC |
| Usage | Industrial |
| Style | Elegant |
| Supply Ability | 5000 Per Day |
| Delivery Time | 1-7 Days |
| Main Domestic Market | Delhi |
| Product Unit | 1 Square Meter/Square Meters |
| Packsize | 15 |
| Price Type | fixed |
| Moq | 1 |
| Shipping Type | order_percent |
| Mop | 1 |
| Price | 300.00 INR (Approx.) |
| Pkg Box Length | 304.00 cm |
| Unit Type | Square Meter/Square Meters |
| Weight | 304.00 Gram |
| GSTIN | 18% |
| MRP | 400.00 INR |
| Pkg Box Height | 0.50 cm |
| Brand Name | Aadinath Decor |
| Currency | INR |
| Stock Quantity | 100 |
| Shipping Rate | 120.00 |
| Returnable | No |
| Pkg Box Breadth | 1.00 cm |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
1995
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07ABJFA9913G1ZB
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07ABJFA9913G1ZB
Delhi, Delhi
Director
Mr Sachin Jain
Members since
8 Years
Address
Plot No. F-5/9, Ground Floor, Sector-16, Rohini, Delhi, Delhi, 110085, India
living room wallpaper in Delhi
Report incorrect details





































