
Room Slipper
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Polyester |
| Color | Grey |
| Sole | EVA |
| Size | One Size |
| Weight | 150g |
| Length | 27cm |
| Width | 10cm |
| Features | Soft comfort, Easy cleaning, Lightweight design, Durable material, Stylish appeal |
Product Overview
Key Features
Product Features:
Lightweight
Easy to wash/clean
Attractive color combinations
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
25
Establishment
2004
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
08AJJPM5971A1Z5
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 08AJJPM5971A1Z5
Jaipur, Rajasthan
Proprietor
Mr Virendra Pal Marwaha
Address
Flat No. 101, Plot No. 196 -A, Ram Gali No. 2, Raja Park, Jaipur, Rajasthan, 302004, India
bathroom slipper in Jaipur
Report incorrect details





























