
Room Cleaner - Gentle Formula For Surface Safety | Tough Stain Removal, Bacteria And Germs Elimination
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Capacity | 1 Liter |
| Height | 25cm |
| Diameter | 10cm |
| Weight | 1kg |
| Color | Pink |
| Packaging | Bottle |
| Features | Stain removal, Germ killing, Surface safe, Hand friendly, Odor removal |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
1
Establishment
2014
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
23ADQPH8136H1ZF
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 23ADQPH8136H1ZF
Indore, Madhya Pradesh
CEO
Mr Kamal Hablani
Members since
11 Years
Address
216-B, Palsikar Colony, Near Juni Indore Police Station, Indore, Madhya Pradesh, 452001, India
toilet bowl cleaner in Indore
Report incorrect details










































