
Rice Spoon - Stainless Steel, Wide Multipurpose Design For Everyday Use
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Wood |
| Length | 24cm |
| Width | 8cm |
| Weight | 50g |
| Bowl depth | 4cm |
| Handle length | 16cm |
| Finish | Natural |
| Features | Wide bowl, Multipurpose, Easy use, Durable, Affordable |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Fackelmann Inda Kitchenware Private Limited has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Kitchenware in bulk from Fackelmann Inda Kitchenware Private Limited at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Supplier, Trading Company
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06AABCF1456F1Z0
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06AABCF1456F1Z0
Gurugram, Haryana
Marketing Manager
Mr. Vijay
Address
Plot No:-315, 3Rd Floor, Jmd Pacific Square Sector-15, Gurugram, Haryana, 122001, India
Report incorrect details





































