
Rice Processing
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Power | 3-Phase |
| Capacity | Variable |
| Dimensions | 10x5x3 m |
| Material | Steel |
| Weight | 1000 kg |
| Voltage | 415V |
| Usage | Rice milling,husking, cleaning and polishing |
| Features | High production, Low consumption, Hassle-free, Noise-free |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
50
Establishment
1999
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06ACDFS6079A1Z8
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06ACDFS6079A1Z8
Karnal, Haryana
Partner
Mr. Siddharth Popli
Address
Main Kaithal Road, Nissing, 24 Towards Kaithal, Karnal, Haryana, 132024, India
Report incorrect details










