
Rice Packaging Bag
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Emerold
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Rice Bag |
| Material | BOPP |
| Size | 50x80 cm |
| Capacity | 27 kg |
| Color | Red |
| Usage | Rice packaging and storage for retail sale |
| Seal Type | Heat-sealed |
| Features | Secure seal, Food safe, 27kg capacity, Easy storage, Durable material |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
45
Establishment
2014
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
09AADCE7182M2Z2
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09AADCE7182M2Z2
Ghaziabad, Uttar Pradesh
Director
Mr Vikrant Bhardwaj
Address
G4/ Phase 1 UPSIDC MG road Industrial Area, Ghaziabad Ghaziabad, Uttar Pradesh, 201012, India
bopp rice packing bags in Ghaziabad
Report incorrect details








































