
Printer Fuser - Plastic Metal 400x100x50 Mm Black, Samsung Scx4200 Jc96-03808a New Assembly
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Model | SCX4200 |
| Part Number | JC96-03808A |
| Color | Black |
| Material | Plastic, Metal |
| Dimensions | 400x100x50 mm |
| Weight | 2 kg |
| Usage | Samsung SCX4200 printer |
| Warranty | 1 year |
| Features | Original unit, Samsung model, New assembly, Reliable printing, High quality, Easy install |
Product Overview
Key Features
1.Model :Samsung SCX4200
2.P/N: JC96-03808A
3.New original fuser unit assembly
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Newhonte Electronics Co., Ltd. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Office Consumables in bulk from Newhonte Electronics Co., Ltd. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier, Trading Company
Establishment
2003
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Wuhan, Hubei
Name
Ms. Chunmei Liu
Address
189 #, Luo Yu Road, Wuhan, Hubei, 430079, China
office file folder in Wuhan
Report incorrect details





































