
Printer Epson Photor-3001
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Photo Printer |
| Color | Silver |
| Print Technology | Inkjet |
| Resolution | 5760x1440 dpi |
| Paper Size | A4, letter |
| Connectivity | USB |
| Usage | Photographic printing, home, office |
| Dimensions | 450x350x200 mm |
| Weight | 10 kg |
| Power | 100-240V |
| Features | Photo printing, High quality, Inkjet technology, Borderless prints, Easy operation |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, YASH ENTERPRISE has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Computer Printers & Scanners in bulk from YASH ENTERPRISE at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier, Wholesaler, Retailer
Establishment
2002
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AETPC7038R1ZN
Payment Mode
Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID), Telegraphic Transfer (T/T)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AETPC7038R1ZN
Mumbai, Maharashtra
Partner
Mr. Alpesh Patel
Address
No-12/14, Modi Street, Ganga Niwas, Fort, Mumbai, Maharashtra, 400001, India
epson photo printer in Mumbai
Report incorrect details





































