
Printer
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Inkjet Printer |
| Dominant Color | Black |
| Print Resolution | 300 dpi |
| Print Speed | 10 ppm |
| Connectivity | USB |
| Power Consumption | 100W |
| Dimensions | 12x15x20cm |
| Usage | Printing labels,documents and images |
| Weight | 5kg |
| Warranty | 1 year |
| Features | High-quality prints, Durable design, Flawless printing, Efficient operation, Cost-effective, Easy to use |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Service Provider, Supplier
Establishment
2000
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AADCM7769A1ZD
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AADCM7769A1ZD
Pune, Maharashtra
Director
Mr. Atul C. Gandhi
Address
5, Krishna Kunj Building, 64/31, Erandwane, Karve Road, Pune, Maharashtra, 411004, India
inkjet printer in Pune
Report incorrect details































