
Printed Paper Cup - Premium Quality Material, Eco-friendly Design | Quality Assured For Optimal Performance
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Paper |
| Dimensions | 8oz |
| Customizable | |
| Capacity | 250ml |
| Weight | 5g |
| Coating | PE |
| Shape | Round |
| Features | Eco-friendly, Disposable, Customizable, Affordable, Convenient, Versatile, Durable |
| Payment Terms | Delivery Point (DP), Days after Acceptance (DA), Cheque |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Deluxe Enterprise has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Paper Cups, Plates & Food Trays in bulk from Deluxe Enterprise at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Establishment
2014
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
Proprietor
Mr. Aijaz
Address
Gala No. A-54, RN Road, Vaishali Nagar, Jogeshwari West, Near Amrut Nagar, Mumbai, Maharashtra, 400102, India
printed cup in Mumbai
Report incorrect details

































