
A. K. Printed Mugs - Ceramic 11oz White, 3.75"x3.75" | Durable, Versatile, Gifting, Promotion
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Ceramic |
| Color | White |
| Capacity | 11oz |
| Dimensions | 3.75"x3.75" |
| Weight | 12 oz |
| Usage | Gifting, promotions, and everyday use. |
| Packaging | Bulk |
| Features | Durable, Versatile, Gifting, Promotion |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, A. K. TRADING CO. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Printing Services from A. K. TRADING CO. at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider
Employee Count
7
Establishment
2012
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Gurugram, Haryana
Accepts only Domestic inquiries
Partner
Mr. Kushal
Address
S-125, Sahara Mall, MG Road, Gurugram, Haryana, 122001, India
Report incorrect details

































