
Printed Fiber Sheet
Price: 236.00 INR / Kilograms
(200.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
300.00 INR / Meter
Weight :
1.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
50
In Stock
Product Specifications
| Usage | Commercial, Household |
| Size | As Per Requirement |
| Payment Terms | Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 1000 Per Day |
| Delivery Time | 4-5 Days |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Domestic Market | Uttar Pradesh |
| Pkg Box Breadth | 10.00 cm |
| Pkg Box Height | 10.00 cm |
| MRP | 300.00 INR |
| Min Quantity | 1000 |
| Max Quantity | 1500 |
| Pkg Box Length | 10.00 cm |
| Returnable | No |
| Price | 200.00 INR (Approx.) |
| Moq | 1000 |
| GSTIN | 18% |
| Packsize | 1 |
| Unit Type | Meter |
| Brand Name | Printed Fiber Sheet |
| Weight | 1.00 Kilogram |
| Price Type | fixed |
| Shipping Type | order_percent |
| Product Unit | 1000 Meter |
| Mop | 50 |
| Shipping Rate | 5.00 |
| Currency | INR |
| Stock Quantity | 1500 |
| Minimum Order Quantity | 1000 |
| Minimum Ordered Packs | 50 |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
10
Establishment
2017
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
09DEKPK4599R1Z7
Payment Mode
Cash Against Delivery (CAD), Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09DEKPK4599R1Z7
Greater Noida, Uttar Pradesh
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Saurav Suman
Address
BNo A 2/152, Upsidc Ind Area, Surajpur, Gautam Buddh Nagar, Greater Noida, Uttar Pradesh, 201310, India
fiberglass sheets in Greater Noida
Report incorrect details
































