
Powder Coated Modular Box
Price: 25 INR / Unit
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
50 Unit
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Powder Coated Modular Box |
| Material | Other, Mild Steel (MS) |
| Protection Level | other, IP33 |
| Surface Treatment | Other, Electrostatic Powder Coating |
| External Size | 100 mm x 100 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Paint Finishing | Matte |
| Accuracy | Standard |
| Dimension (L*W*H) | 100 mm x 100 mm x 60 mm |
| Weight | 240 grams |
| Color | White |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
5
Establishment
2012
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
24ATJPK3305Q2ZF
Payment Mode
Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24ATJPK3305Q2ZF
Vadodara, Gujarat
Proprietor
Mr Nikesh
Members since
4 Years
Address
Shop No - 09, B/h Saurabh Park, Nr Krunal Cross Road, Samta, Gotri Road, Vadodara, Gujarat, 390028, India
modular box in Vadodara
Report incorrect details





























