
Poultry Cage Feeder - Corrosion Resistant, Lightweight Non-toxic Design | Secure Drinking Solution With Abrasion Resistant Finish
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Capacity | 500ml |
| Diameter | 10cm |
| Height | 12cm |
| Weight | 100g |
| Design | Cup and tray |
| Features | Durable, Lightweight, Easy to clean, Safe, Non-toxic, Cost effective, Easy to use |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company, Wholesaler, Retailer, Dealer, Fabricator, Producer
Employee Count
50
Establishment
1996
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
24AAJCC4668C1ZR
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AAJCC4668C1ZR
Vadodara, Gujarat
CEO
Mr Arif Ali
Members since
10 Years
Address
332, GIDC, Por Ramangamdi, Vadodara, Gujarat, 391243, India
poultry feeder in Vadodara
Report incorrect details




































