
Plastic Broom By Jagma Enterprises
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Bristle Color | Blue |
| Handle Length | 30cm |
| Bristle Length | 20cm |
| Handle Material | Plastic |
| Weight | 200g |
| Packaging | Polybag |
| Features | Durable, Efficient, Lightweight, Affordable, Easy use, Versatile |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Jagma Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Home Cleaning Products in bulk from Jagma Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Rewa, Madhya Pradesh
Proprietor
Mr. Chandan Singh Pawar
Address
House no - 16/17, Near Railway Station, behind Sacred Heart School, Rewa, Madhya Pradesh, 486001, India
plastic broom in Rewa
Report incorrect details
























