
Plastic Bottle Cleaning Brush - Application: Household
Price: 7.08 INR / Piece
(6.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
10.00 INR / Plant
Weight :
30.00 Gram
1 Pack Contains :
24
Minimum Pack Size :
50
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Bottle Cleaning Brush |
| Material | Plastic, Metal |
| Application | Household |
| Function | Cleaning |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 500000 Per Month |
| Delivery Time | 3-4 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Pkg Box Breadth | 10.00 cm |
| Brand Name | Plastic Bottle Cleaning Brush |
| Pkg Box Height | 10.00 cm |
| Shipping Rate | 10.00 |
| Price | 6.00 INR (Approx.) |
| Packsize | 24 |
| Moq | 1 |
| Min Quantity | 50 |
| Price Type | fixed |
| Currency | INR |
| Weight | 30.00 Gram |
| Shipping Type | order_percent |
| Stock Quantity | 100 |
| Max Quantity | 100 |
| Mop | 50 |
| MRP | 10.00 INR |
| GSTIN | 18% |
| Unit Type | Plant/Plants |
| Returnable | No |
| Pkg Box Length | 10.00 cm |
| Product Unit | 50 Plant/Plants |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 50 |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, JYOTI BRUSHWARE has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Housekeeping Products in bulk from JYOTI BRUSHWARE at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier, Trading Company, Wholesaler, Dealer, Producer
Employee Count
20
Establishment
2017
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
09AANFJ5224E1ZC
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09AANFJ5224E1ZC
Agra, Uttar Pradesh
Partner
Mr. Nitin
Members since
2 Years
Address
Plot No. 18, Deep Nagar, Paschim Puri Road, Bodla, Agra, Uttar Pradesh, 282007, India
bottle cleaning brush in Agra
Report incorrect details
































