
Plastic Bottle Caps - Plastic, Diameter 2cm, Height 1cm, Color White | Durable, Leakproof, Easy To Use, Reliable Seal, Secure Fit
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Perfect
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Diameter | 2cm |
| Height | 1cm |
| Weight | 2g |
| Color | White |
| Thread Type | Standard |
| Seal Type | Pressure |
| Features | Leakproof, Durable, Easy to use, Reliable Seal, Secure Fit, Cost-effective |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
60
Establishment
1986
Working Days
Monday To Sunday
Payment Mode
Cash on Delivery (COD), Cash in Advance (CID)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Nitin Kakkar
Address
Plot No. - 30 & 31 DSIDC, Scheme-I, Okhla Indl. Area Phase-II, New Delhi, Delhi, 110020, India
Report incorrect details






























