
Pen San
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
500 Piece
Brand Name :
United
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Multi-pen |
| Dominant Color | Green |
| Material | Plastic |
| Length | 140 mm |
| Weight | 20 g |
| Ink Color | Black |
| Refill Type | Standard |
| Capacity | 5 ml |
| Usage | Writing and sanitizing applications; ideal for promotional giveaways. |
| Features | Multi-function, Portable design, Convenient use, Sanitizer dispenser, Promotional item |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Letter of Credit at Sight (Sight L/C), Paypal, Days after Acceptance (DA), Cash Against Delivery (CAD), Cash in Advance (CID), Cash Advance (CA) |
| Main Export Market(s) | Western Europe, Eastern Europe, Middle East, Central America, South America, Asia, Africa |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
8
Establishment
2004
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AETPJ0581J1Z4
Related Products
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AETPJ0581J1Z4
New Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Arihant Jain
Address
H No. 84, Arihant Nagar, Punjabi Bagh, New Delhi, Delhi, 110026, India
Report incorrect details
























