
Pen & Pen Stands
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Pen Material | Metal |
| Stand Material | Wood |
| Pen Length | 14cm |
| Stand Dimensions | 10x5x3cm |
| Weight | 150g |
| Ink type | Oil based |
| Packaging | Box |
| Features | Smooth writing, Quality wood, Elegant design, Long-lasting, Durable stand |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, ANAND TRADERS has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Corporate & Promotional Gifts in bulk from ANAND TRADERS at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
15
Establishment
1996
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAOPS3108D1ZS
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAOPS3108D1ZS
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Harpal Singh Anand
Address
8771/14B, SHIDIPURA, FIRST FLOOR, KAROL BAGH, New Delhi, Delhi, 110005, India
Report incorrect details

































