



Pen Laser Pendrive Cache Capacity: 8gb/16gb/32gb/64gb Gigabyte (Gb)
Price: 280 INR
(280 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
440.00 INR / Piece
Weight :
50.00 Gram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
100
In Stock
Product Specifications
| Warranty | 5 YEAR CHIP WARRANTY |
| Cache Capacity | 8GB/16GB/32GB/64GB Gigabyte (GB) |
| FOB Port | MUMBAI |
| Payment Terms | Paypal, Cash in Advance (CID), Cheque |
| Supply Ability | 1000 Per Day |
| Delivery Time | 1 Week |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Sample costs shipping and taxes has to be paid by the buyer |
| Main Export Market(s) | Western Europe, Australia, North America, South America, Eastern Europe, Middle East, Africa, Central America, Asia |
| Product Unit | 100 Piece/Pieces |
| Mop | 100 |
| Price | 280.00 INR (Approx.) |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Pkg Box Length | 11.00 cm |
| Shipping Type | flat_rate |
| Price Type | fixed |
| Weight | 50.00 Gram |
| Moq | 100 |
| Stock Quantity | 5 |
| Pkg Box Breadth | 2.00 cm |
| Currency | INR |
| MRP | 440.00 INR |
| Pkg Box Height | 11.00 cm |
| Packsize | 1 |
| Shipping Rate | 500.00 |
| GSTIN | 18% |
| Returnable | No |
| Brand Name | PANAZONE |
| Minimum Ordered Packs | 100 |
| Minimum Order Quantity | 100 |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Supplier, Wholesaler
Employee Count
10
Establishment
2015
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
27BJYPA4626A1ZB
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27BJYPA4626A1ZB
Mumbai, Maharashtra
Proprietor
Mr Saifahmed Masrur Ashrafi
Members since
8 Years
Address
Office No.08, Star Heights, New Mill Road, Kurla West, Near Bharat Cinema, Mumbai, Maharashtra, 400070, India
pen drive in Mumbai
Report incorrect details










































