
Pen Drives
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Interface | USB 2.0 |
| Capacity | 8GB-64GB |
| Material | Plastic,Metal |
| Dimensions | 58x18x8 mm |
| Weight | 5-10 g |
| Usage | Data storage, file transfer, document archiving, music storage. |
| Warranty | 1 Year |
| Features | Portable storage, Easy transfer, High capacity, Data backup, Convenient use |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
5
Establishment
2015
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Yash
Address
B-20, Tyagi Market, Balaji Chowk, Mohan Garden, Uttam Nagar, New Delhi, Delhi, 110059, India
Report incorrect details
































