
Pen Drives - High-quality Usb 3.0, Eye-catching Design And Expert-approved Performance
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal |
| Interface | USB 2.0 |
| Capacity | 8GB-64GB |
| Dimensions | 55x20x8 mm |
| Weight | 10g |
| Operating system | Windows, macOS, Linux |
| Warranty | 1 year |
| Features | Portable storage, Keychain design, Data transfer, Easy to use, Durable design |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Sanron has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Corporate & Promotional Gifts in bulk from Sanron at Trade India quality-assured products.
Business Type
Importer, Supplier
Establishment
2007
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Sangeet Dhawn
Address
Shop no. 7, Ground Floor, Vishal Market, Opp. Daka School, Tagor Park, Delhi, Delhi, 110009, India
pen drive in Delhi
Report incorrect details










































