
Personalised Pen Drive
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Pal Traders
In Stock
Product Specifications
| Product Type | USB Drive |
| Dominant Color | White |
| Interface | USB 3.0 |
| Capacity | 8GB-64GB |
| Material | Plastic, Metal |
| Dimensions | 50x20x10 mm |
| Weight | 5g-10g |
| Usage | Data storage and transfer for personalized use and branding. |
| Compatibility | Windows,Mac |
| Features | Portable storage, Data transfer, Customizable design, Convenient, Reliable storage |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier
Employee Count
3
Establishment
2012
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07BVUPK7649K1ZL
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07BVUPK7649K1ZL
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Akash
Address
F-180, Vijay Vihar, Phase-1, Sector-4, Rohini, Delhi, Delhi, 110085, India
pen drive in Delhi
Report incorrect details

































