
Pen Drive
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Kobster E-shop
In Stock
Product Specifications
| Capacity | 4GB |
| Interface | USB 2.0 |
| Dimensions | 58x18x8 mm |
| Weight | 8 grams |
| Material | Plastic |
| Operating Temperature | 0-60°C |
| Usage | Data storage and transfer for computers and other compatible devices. |
| Features | Reliable storage, Portable design, Easy usage, Data transfer, Affordable price |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
70
Establishment
2012
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Chennai, Tamil Nadu
Accepts only Domestic inquiries
Marketing Manager
Ms. Cathrin Selvi D
Address
54/32, Mount Poonamallee Main Road, St Thomas Mount, Chennai, Tamil Nadu, 600016, India
usb pen drive in Chennai
Report incorrect details





























