
Pen Drive
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal |
| Dimensions | 2x1 cm |
| Interface | USB 2.0 |
| Capacity | 16GB |
| Weight | 5g |
| Color | Silver |
| Warranty | 1 Year |
| Features | High Capacity, Portable Storage, Data Transfer, Durable Design, Easy to Use |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier, Trading Company
Establishment
1979
GST NO
07AALPB6455B1Z0
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AALPB6455B1Z0
New Delhi, Delhi
Name
Mr. M. M. Bahl
Address
17/582, Faiz Road, Opposite Gurudwara, Karol Bagh, New Delhi, Delhi, 110005, India
Report incorrect details


































