
Pen Drive - Durable Plastic, Lightweight And Compact Design | Custom Surface Patterns And High Storage Capacity
Price: 530.00 INR
(530.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
Minimum Pack Size :
100
In Stock
Product Specifications
| Product Type | USB Drive |
| Dominant Color | Silver |
| Storage Capacity | 8GB-64GB |
| Interface | USB 2.0 |
| Dimensions | 60x20x10 mm |
| Material | Metal, Plastic |
| Weight | 10g |
| Usage | Data storage and transfer for computers and other devices |
| Operating Temperature | 0-40°C |
| Warranty | 1 Year |
| Features | Data storage, Easy transfer, Portable, Durable, Reliable |
| Stock Quantity | 500 |
| Mop | 100 |
| Moq | 100 |
| Price | 530.00 INR (Approx.) |
| Currency | INR |
| Brand Name | UNISON SERVICES |
| Price Type | fixed |
| Returnable | No |
| Product Unit | 100 Piece/Pieces |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Minimum Ordered Packs | 100 |
| Minimum Order Quantity | 100 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, UNISON SERVICES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Hardware Components from UNISON SERVICES at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company, Retailer
Employee Count
4
Establishment
2018
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
09AYHPP2649F1Z5
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09AYHPP2649F1Z5
Noida, Uttar Pradesh
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Abhinav Pandey
Address
I-56, 1st Floor, Sector-9, Noida, Uttar Pradesh, 201301, India
pen drive in Noida
Report incorrect details








































