
Pen Drive - Various Memory Capacities , Superior Quality Sourced From Reliable Brands
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Interface | USB 2.0 |
| Capacity | 8GB-64GB |
| Material | Plastic |
| Dimensions | 58x18x8mm |
| Weight | 5g |
| Usage | Data transfer and storage; use in PCs, laptops, etc |
| Warranty | 1 year |
| Features | Data storage, Portable, Reliable, Convenient, Affordable |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, NIKITA'S WORLD has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Data Storage Devices in bulk from NIKITA'S WORLD at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Establishment
2005
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24ADOPV0361J1Z9
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24ADOPV0361J1Z9
Rajkot, Gujarat
Proprietor
Mr. Vikramsinh
Address
Shop No. L-2, Lower Level, Pooja Complex, Harihar Chowk, Near Sadar Bazar, Rajkot, Gujarat, 360001, India
pen drive in Rajkot
Report incorrect details




































