
Pen And Diary Gift Set
Price: 15000.00 INR / Piece
(15000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Materials | Cardboard, Metal |
| Dimensions | 15x10x2 cm |
| Weight | 200g |
| Pen Length | 14cm |
| Diary Size | 10x15cm |
| Pages | 100 |
| Packaging | Gift Box |
| Features | Elegant Design, Premium Quality, Perfect Gift, Long-lasting, Impress Clients, Employee Reward, Professional Look |
| Supply Ability | 5-15 Per Day |
| Delivery Time | 5-15 Days |
| Returnable | No |
| Packsize | 1 |
| Mop | 1 |
| Moq | 1 |
| Price | 15000.00 INR (Approx.) |
| Price Type | fixed |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Stock Quantity | 25 |
| Brand Name | NIYATI ARTS |
| Product Unit | 15 Piece/Pieces |
| Currency | INR |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier
Employee Count
2
Establishment
1992
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AACPB9569M1Z7
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AACPB9569M1Z7
Mumbai, Maharashtra
Proprietor
Mr Nimit Broker
Address
Dadar Mumbai, Maharashtra, 400014, India
gift sets in Mumbai
Report incorrect details







































