
Writing Pens - Plastic, 140 Mm, Blue | Comfortable Use, Durable Ink, Easy Grip, Reliable Flow, Smooth Writing
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Blue |
| Material | Plastic |
| Ink Color | Blue |
| Length | 140 mm |
| Weight | 10g |
| Tip Size | 0.7 mm |
| Usage | General writing and note-taking tasks. |
| Features | Smooth writing, Durable ink, Easy grip, Reliable flow, Comfortable use |
Company Details
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
8
Establishment
2000
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
03AFQPG2942C1ZU
Payment Mode
Cash Against Delivery (CAD), Cash Advance (CA), Cheque, Telegraphic Transfer (T/T)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 03AFQPG2942C1ZU
Jalandhar, Punjab
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Amit Gupta
Address
Plot No. 336, Riazpura, Central Town Jalandhar, Punjab, 144001, India
acrylic pen in Jalandhar
Report incorrect details











































