
Paper Boards
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Paperboard |
| Color | Brown |
| Diameter | 10-20cm |
| Height | 20-40cm |
| Weight | 1-5kg |
| Coating | Uncoated |
| Usage | Packaging and storage of various goods, food, industrial materials |
| Features | Durable, Versatile, Recyclable, Lightweight, Cost-effective |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, NEHA ENTERPRISES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Paper & Paper Boards in bulk from NEHA ENTERPRISES at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
2
Establishment
1991
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
proprietor
Mr. Abhay Adhikari
Address
OFFICE NO-1C/701, RAHEJA NEST, CHANDIVALI FARM ROAD, CHANDIVALI, Mumbai, Maharashtra, 400072, India
duplex paper board in Mumbai
Report incorrect details

























